Szerző / Üzenet

!Spoiler Warning! : A múlt árnyéka - Onderon 2. genes FanFic

Hogy tetszik?

WÁÁÁÁÁÁÁ SPOILER!!!
0%  0%  [ 0 ]
Tök jó tök jó tök jó! Mééééééééééég!
100%  100%  [ 2 ]
Hát nem az igazi
0%  0%  [ 0 ]
Én jobbat tudnék!!
0%  0%  [ 0 ]
Iszonyat!
0%  0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 2
bagszi
Site Admin


Csatlakozott: 2005.08.03., Szerda, 9:02
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: valszeg a gép előtt
Hozzászólás, az előzmény idézésével
HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 26, 2007 9:07 am     Hozzászólás témája: !Spoiler Warning! : A múlt árnyéka - Onderon 2. genes FanFic

Ezt a témát azért nyitottam, hogy ha valakinek ekdve van az olvashasson. Írtam egy FanFic-et ami a Sziget (az Onderon hősei) játék főszereplőinek gyermekeiről szól illetve arról mi történt az Onderon játéktrilógia után.

Mivel a FanFic jelentős mennyiségű spoilert tartalmaz az eredeti Onderon trilógiából(ami ugye még el se készült) ezért mindenki csak is saját felelősségére olvassa el!

Jelenleg a regény befejezetlen, mivel túl sokat kell tanulnom(ugyan ezen ok miatt nem haladnak a grafikai munkátok sem. ^^')

Word dokumentum Letöltés

Webes változat
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Bandi2



Csatlakozott: 2006.08.19., Szombat, 20:37
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: A Föld.
Hozzászólás, az előzmény idézésével
HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 30, 2007 1:16 pm     Hozzászólás témája:

Nos...igaz hogy a majdnem a legjobb-at x-elem be mindjárt miután 14-et dobok egy hatoldalú dobókockával és így a saktáblán odamozgatom magam a majdnem a legjobb eredmény beikszelése mezőre...de én így az első fejzet után a ...Hé!...ez nem is rosz sőt!-öt mondanám...még ma végig ogom olvasni és akkor újratárgyalom
_________________
A sötétség nem rosz, csak más.

Bandi2
Egy igazi férnfinak nem kell más csak egy pohár wishky egy colt és Fingós(Rozsdás, Fél lábú) Rézi az első kocsmából.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Bandi2



Csatlakozott: 2006.08.19., Szombat, 20:37
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: A Föld.
Hozzászólás, az előzmény idézésével
HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 31, 2007 8:08 am     Hozzászólás témája:

Végigolvastam tegnap este....Baj nincsen még minidg a majdnem a legjobb mezőn tartanám a sakkbábum, csak annyit jegyzek, meg hogy te RPG Maker-ben gondolkozol(alias sok párbeszéd és csak épp elegndő átvezető szöveg) Tisztára olyan ,mint amikor Rejtő Jenőt olvasok...tele párbeszéd és már azt se tudom ki beszél....de azért ez egy fokkal érthetőbb... Cool
_________________
A sötétség nem rosz, csak más.

Bandi2
Egy igazi férnfinak nem kell más csak egy pohár wishky egy colt és Fingós(Rozsdás, Fél lábú) Rézi az első kocsmából.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bagszi
Site Admin


Csatlakozott: 2005.08.03., Szerda, 9:02
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: valszeg a gép előtt
Hozzászólás, az előzmény idézésével
HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 8:00 am     Hozzászólás témája:

Jobb szeretem a beszélgetéseket, mint leírni a történéseket. ^^
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Bandi2



Csatlakozott: 2006.08.19., Szombat, 20:37
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: A Föld.
Hozzászólás, az előzmény idézésével
HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 05, 2007 3:53 pm     Hozzászólás témája:

No mindegy.....folytatás? mikor lesz? Cool Question
_________________
A sötétség nem rosz, csak más.

Bandi2
Egy igazi férnfinak nem kell más csak egy pohár wishky egy colt és Fingós(Rozsdás, Fél lábú) Rézi az első kocsmából.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bagszi
Site Admin


Csatlakozott: 2005.08.03., Szerda, 9:02
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: valszeg a gép előtt
Hozzászólás, az előzmény idézésével
HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 6:22 pm     Hozzászólás témája:

majd talán akkor lesz folytatás ha újraéled a sziget mánia.:S
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása Hozzászólás a témához   Tartalomjegyzék -> A Sziget
 1 / 1 oldal
Időzóna: (GMT +1 óra)


 


Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban